اپلیکیشن آموزش زبان دلفین

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

 پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر…

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

Both comments and pings are currently closed.

نظرات بسته اند.

انیمیشن Princess Mononoke

تقویت زبان با فیلم

جهت تقویت زبان انگلیسی می توانید از سریال ها و فیلم ها استفاده کنید. یکی ازابزارهای تقویت زبان انگلیسی، تماشای انیمیشن ها می باشد که در آنها، گفتگوبه صورت شمرده است. زبان آموز همزمان با تماشای انیمیشن های جذاب، زبان انگلیسی خود را تقویت می کند.

پایگاه IMDB نام مخفف Internet Moive Database است، این سایت یکی از معتبرترین سایت های رتبه دهی به انیمیشن های جهان است. اعضای IMDB، انیمیشن و کارتون را بر اساس رای بسیاری از کاربران در سایت رتبه بندی می کنند
انیمیشن های ارائه شده دارای زیر نویس و گویش به زبان انگلیسی می باشند. این انیمیشن ها می توانند ابزار خوبی برای تقویت زبان انگلیسی باشند.

خلاصه ی داستان انیمیشن:
Ashitaka در سفری جهت پیدا کردن راهی برای نابود کردن نفرین Tatarigami خود را درون یک جنگ مابین جنگل خدایان و تاتارها می یابد. سپس او با Mononoke آشنا می شود.

تصاویری از مجموعه:

بهترین انیمیشن های دنیا

یادگیری انگلیسی از طریق انیمیشن

روش پیشنهادی استفاده از انیمیشن جهت تقویت زبان

۱- روش کمکی
انیمیشن و فیلم هایی که آموزشی نیستند، اصلی آنها آموزش زبان انگلیسی نمی باشد فقط  می توانند در تقویت زبان کمک کنند. شخص برای یادگیری زبان انگلیسی باید از ابزارهای آموزشی استفاده کند. انیمیشن ها در مقایسه با سریال ها برای تقویت زبان انگلیسی مناسب ترهستند زیرا در انیمیشن گفتار وتلفظ کلمات به صورت ساه تر ارائه می شوند. مزیت های استفاده از فیلم ها و انیمیشن ها عبارتند از: تقویت دایره لغات، تقویت listening ، درک اصطلاحات در گفتار های عامیانه و …

۲- روش استفاده
a. استفاده از زیرنویس :
انیمیشن هایی که دارای زیرنویس هستند، زبان انگلیسی را تقویت می کند. در هنگام تماشایانیمیشن ها توصیه می شود که در زمان ظاهر شدن زیرنویس، انیمیشن را متوقف کرده و زیر نویس را بخواند و بعد انیمیشن را اجرا کند، این امر باعث می شود که با تلفظ صحیح کلمه ها و جمله های جدید و همچنین با نوشتار آشنا شود.

b.استفاده از دیکشنری:
توصیه می شود که در هنگام تماشای فیلم، یک دیکشنری مناسب و ساده در اطراف زبان آموز باشد تا معنای کلمه های نا آشنا را در آن جستجو کند. لازم به ذکر است که اگر کلمه های نا آشنا را با حدس زدن می تواند متوجه شود، کلمه را در برگه ای بنویسد و بعد از تماشای انیمیشن، معنای آن را در دیکشنری جستجو کند.

c.مشاهده چندباره :
“تکرار” در آموزش، یکی دیگر از روش های یادگیری زبان انگلیسی می باشد. اگر مایل به یادگیری بهتر هستید سعی کنید که هر انیمیشن را دو یا سه بار تکرار کنید. زبان آموز باید در فواصل زمانی انیمیشن را تکرار کند تا این امر سبب خسته کردن وی نشود. پیشنهاد ما به زبان آموز این است که انیمیشن را یک بار با استفاده از زیرنویس و یک بار  بدون زیر نویس تماشا کند. برای آنکه معنی اصطلاح ها را به طور صحیح متوجه شده اید، می توانید از زیرنویس فارسی استفاده کنید اما به طور کلی زیرنویس فارسی توصیه نمی شود. در نتیجه ی کلی، تکرار انیمیشن در تقویت زبان انگلیسی نقش مهمی دارد.

d.استفاده از پلیر مناسب:
یکی از نرم افزارهای بسیار خوب، جهت تماشای فایل های ویدیویی Kmplayre است این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد. نرم افزار Kmplayre  قابلیت اجرای تمام فایل های ویدیویی با فرمت های مختلف را دارد. از قابلیت های این نرم افزار، می توان به دکمه ی Space کیبورد اشاره کرد که این دکمه سبب می شود فیلم را Pause یا Play کرد یا اینکه با دکمه ی ] یا [ بر روی کیبورد می توان زیرنویس را جلو یا عقب برد که دربسیاری از مواقع خیلی مناسب است.

خلاصه ی داستان انیمیشن:
حیله ای به کار گرفته می شود تا اینگونه وانمود کنند که او (Simba) پدر خود را کشته است، گناهی که توسط گروهی از شیرها به او تهمت زده می شود تا او را از پادشاه شدن در آینده محروم کنند.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

نظر خود را بگذارید