اپلیکیشن آموزش زبان دلفین

 قابلیتهای اپلیکیشن جامع آموزش زبان دلفین (مخصوص اندروید)

شامل زبانهای مختلف از جمله : انگلیسی ، آلمانی، فرانسوی (در حال تکمیل)

امکان دانلود، نصب و استفاده از محصولات آموزشی متنوع از زبانهای مختلف.

با قابلیت هایلات هوشمند، متن ها را همراه با صوت آنها به راحتی و بدون سردرگمی مطالعه کنید.

 پشتیبانی قوی و بروزرسانی های متعدد

همراه با دو اپلیکیشن مجزا دیکشنری و جعبه لایتنر

نمایش دیکشنری (انگلیسی به فارسی، انگلیسی به انگلیسی) با زدن روی هر کلمه

و امکانات بی شمار دیگر…

برای اطلاعات بیشتر و نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید :

هم اکنون رایگان نصب کنید

Both comments and pings are currently closed.

نظرات بسته اند.

کتاب داستان آموزشی زبان فرانسه Le Blog de Maia سطح A1

خرید کتاب داستان Le Blog de Maia

نام محصول Le Blog de Maia لهجه
زبان فرانسه نوع فایل PDF، صوتی
سطح  مقدماتی، متوسط و پیشرفته توضیحات
تعداد یک DVD
قیمت

خرید پستی مجموعه کتاب داستان آموزشی زبان فرانسه Le Blog de Maia سطح A1

قیمت : تومان

خلاصه داستان:

Dans ma classe tout le monde ecrit son blog. Moi aussi j’ai plein de choses dans la tete, plein de questions. Je parle avec mes copines mais quand j’ecris ce n’est pas comme quand je parle. Je peux decrire mes sentiments, mes pensee … Je suis un peu timide et je ne sais pas pourquoi. Des gens vont me lire et m’aimer peut-etre?

 

توضیحات:

Le Match de Thomas ازمجموعه داستان های Lire en Francais facile می باشد که همراه با فایل صوتی، جهت آموزش به زبان آموزان مطرح شده است.  در کتاب Le Match de Thomas  به طور تقریبی حدود ۳۰۰  تا ۵۰۰ لغت فرانسوی در خود جای داده است. سطح این مجموعه A1 می باشد. شامل چهل و هشت صفحه است و عکس های داخل این کتاب به صورت رنگی می باشد. در انتهای کتاب نیز تمرینات مختلفی همراه با پاسخ قرار داده شده است.

 کلمه های جدید در سیر داستان و در ارتباط با ماجرای داستان شکل می گیرند و تا مدت های طولانی در ذهن باقی خواهند ماند. که این عمل سبب می شود کلمه ها و لغت های جدید در روند داستان آموزش داده شوند و به همین دلیل با سرعت بیشتری، وارد حافظه ی بلند مدت خواهند شد. استفاده از کتاب های داستان سطح بندی شده، فرد را در یادگیری زبان فرانسه کمک می کند. این مجموعه به صرت قدم به قدم ، مهارت خواندن  را در مخاطب افزایش می دهد. این متد، با استفاده از ساختار زبانی، آموزش زبان فرانسه را ارائه می دهد وهمانند یک فرد فرانسوی زبان که از کودکی به صورت قدم به قدم زبان مادری خود را فرا گرفته است، عمل می کند.

این مجموعه کتاب های داستان، شامل شش سطح  می باشد که به قسمت های A1، A2، B1، B2،C1، C2 طبقه بندی شده است وزبان آموز بعد از انتخاب سطح مدنظر خود با مطالعه ی کتاب مربوط به آن سطح، طبق روشی که در ادامه مطالب قرار داده ایم، می توانند به سطح های بالاتری اقدام کنند.

تصاویری از مجموعه:

خرید کتاب داستان سطح A1

خرید کتاب داستان سطح بندی شده زبن فرانسوی

خرید کتاب داستان فرانسوی

کتاب داستان های زبان فرانسه

راهنمایی استفاده از کتاب های داستان سطح بندی شده:

۱-  تشیخص سطح مناسب برای شروع کتاب

اگر با خواندن داستانی در هر صفحه حدود ۳ یا ۴ کلمه را نمی شناسید ولی داستان مربوط به آن را متوجه می شوید می توان گفت که در سطح مناسبی قرار دارید. یکی از نکات مهم در یادگیری این روش آموزشی، این است که اگر شخص موضوع داستان را متوجه نمی شود باید در سطح پایین تری قرار بگیرد.

۲- کتاب های این مجموعه چهار مرتبه مطالعه می شود وهر یک از مرحله ها به شیوه ی خاصی عمل خواهد کرد:

a. مرتبه ی اول : درمرحله ی اول با استفاده از فایل صوتی مطالب کتاب را دنبال کنید، توصیه ما این است که برای تمرکز بیشتر از هدفون استفاده کنید. سطح کتاب با دانش شما از زبان انگلیسی باید متناسب باشد، در مواقع خواندن داستان ها یک عدد مداد و یا ماژیک رنگ روشن در دست بگیرید و زیر کلمه هایی که ناآشنا هستند خط بکشید.

نکته: هر یک از کتاب ها در ظرف چند روز مطالعه شود و پیوستگی آن از بین نرود.

b. مرتبه ی دوم : در این مرحله با استفاده از دیکشنری سطح متوسط، کلماتی که در مرحله ی اول برای شما آشنا نبود و زیر آنها خط کشیدید را همراه بامعنی در بالای صفحه می نویسید.

c. مرتبه ی سوم : در این مرحله، مجدد مطالب کتاب را همراه با فایل صوتی تعقیب می کنید. از آنجایی که تمام کلمه ها  برای شما آشنا خواهند بود، نباید مطالب برایتان نامفهوم باشد.

d. مرتبه ی چهار: این مرحله که آخرین مرحله می باشد، شما باید بدون استفاده از کتاب، فایل صوتی را گوش دهید. مرحله ی آخر را برای مدتی بعد بگذارید زیرا ممکن است تکرار بیش از حد یک داستان برای شما حوصله سربر شود.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

نظر خود را بگذارید